ЄДНІСТЬ#NEWS

#FootballPeople під егідою міжнародної мережі Fare

Клуб

Чи знаєте ви, що з 8 по 22 жовтня 2020 року у всьому світі проходять тижні футболу #FootballPeople під егідою міжнародної мережі Fare #farenetwork?
Щорічно у жовтні соціальні активісти та професійні футболісти, аматори та просто зацікавлені люди з усього світу беруть участь в різних активностях – футбольних матчах, освітніх воркшопах, обговореннях тощо з метою залучати різні групи людей в суспільне життя, щоб усі люди відчували себе вільними від стереотипів та нерівного ставлення до себе.
ФК «Єдність Київ», ГО «Інноваційнітехнології в спорті» зі своїм партнером Командним коучинговим центром цього року беруть активну участь в тижнях футболу і привносять позитивні зміни в суспільство через футбол. В ці жовтневі дні в понад 50 країнах буде залучено більше ніж 15000 людей, які приймуть участь в 2000 заходах з соціального футболу.

ФК «Єдність Київ» долучився до руху 
#FootballPeople щоб боротися з нерівністю та дискримінацією шляхом розвитку критичного мислення у наших футболістів. Як саме? Наші футболісти з 13 по 22 жовтня приймуть участь в безкоштовному освітньому онлайн проєкті в рамках #FootballPeople – «Електронний щоденникфутболіста». Метою проєкту є розвиток критичного мислення та самоаналізу у нашої спортивної молоді.
Таким чином ФК «Єдність Київ» становиться частиною великої світової кампанії з соціальних змін у футболі та завдяки футболу.

Серед наших користувачів на сторінці є багато футболістів та тренерів. Якщо ви хочете приєднатися до нас та проєкту в рамках #FootballPeople – пишіть в особисте повідомлення.